مطلب بلاگ : Kombinat محل کاری به شکل آشپزخانه برای آپارتمانی در وین ایجاد کرده است

توضیحاتی درباره Kombinat محل کاری به شکل آشپزخانه برای آپارتمانی در وین ایجاد کرده است

Kombinat محل کاری به شکل آشپزخانه برای آپارتمانی در وین ایجاد کرده است

عکاس Janez Marolt

به وسیله محمدامین


این آپارتمان وینی به وسیله معمار اسلوونیایی بازسازی شده است و فضایی زندگی مرکبی را به وسیله اتاقی نشان میدهد که هم محلی برای آشپزی و هم برای کار است.


مجریان طرح یک دیوار پارتیشنی را تخریب کردند تا یک آپارتمان ۹۶ متر مربعی مشرف به خیابانی در پایتخت اتریش ایجاد کنند.


برای اینکه این مکان به محلی تبدیل شود که هم آشپزخانه، دفتر و محلی برای ملاقات های کاری باشد اعضای کومبیانت کانتر بزرگی را نصب کردند که کارایی میز غذاخوری را دارد ولی در صورت لزوم کاربرد ایستگاه های کاری را پیدا میکند.

باکس چوبی مجاور به پنجره مقابل است که هم کانتر آشپزخانه است هم محلی برای نشتن و راحتی خوانندگان.


اینجا محلی برای آشپزی، خواندن، نوشتن و از همه مهمتر محلی برای جمع شدن و ملاقات است. این را همان استودیویی میگوید که پیش از این یک کلبه ییلاقی آلپ را به خانه ای با منافذ چوبی درست مثل یک پازل کشویی تبدیل کرده است.  

برای ارتقای کارآیی اتاق به یک فضای عمومی آپارتمانی، آنها میز بزرگی را اضافه کردند که همزان میتواند میزبان ناهار و همینطور ملاقات کاری باشد.


برای تکمیل فضا کومبیانت یک صندلی صورتی کم رنگ و یک روشنایی اویز، همراه با کاشی های سبز اضافه کرده است. دیوارهای آشپزخانه و راهرو ها با رنگ های مات نقاشی شدند، در داخل آن بخش هایی با کاشی کاری های صورتی و آبی علامت گذاری شدند که مراجعین دوچرخه های خود را به آن قفل کنند.


همچنین محوطه کتابخانه دوستانه تری همراه با یک میز ، یک مبل و تختخوابی که در پشت ساختمان و در نزدیکی حیاط خلوت است آماده پذیرایی از مراجعین است.

اتاق خواب به رنگ آبی مخلمی در آمده است و مجموعه ای از گیره های چوبی روی دیوار است، که برای آویزان کردن اقلامی از قبیل کلاه، روسری یا هدفون تعبیه شده است. 


با چند قدم پیاده روی متوجه می شوید که گنجه اتاق از بقیه اپارتمان جدا شده است. حمام مجاور با کاشی های سفید و بی آلایش و ساده دیده میشود.


 


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما