مطلب بلاگ : Michael Anastassiades روی رنگ هایی با نورپردازی مینیمالیستی جدید ریسک میکند

توضیحاتی درباره Michael Anastassiades روی رنگ هایی با نورپردازی مینیمالیستی جدید ریسک میکند

Michael Anastassiades روی رنگ هایی با نورپردازی مینیمالیستی جدید ریسک میکند

عکاس Lauren Coleman

به وسیله محمدامینمایکل آناستاسیاد (Michael Anastassiades) از عادت همیشگیش برای طراحی فضاهای بدون رنگ دوری جسته و این بار تعدادی از حلقه سبز لامپی را تولید کرده است.

این حلقه ها در طرحی در میامی رونمایی شدند، و اولین باری که این معمار لندنی در کارهایش از رنگ استفاده میکند اتفاق افتاد.


هم اکنون طرح هایش در میامی به نمایش گذاشته شده اند جایی که آناستاسیاد برای اولین بار شروع به استفاده  از نور پردازی های رنگی  کرده است. گالریی در نیویورک که اناستاسیاد پیش از آن کارهایی برای آن انجام داده است.


براساس گفته این گالری آناستاسیاد روی بیش از ۵۰ سایه قبل از تصمیم گیری  روی رنگ زنگار کار کرده بود و از آثار  معاصر و تاریخی نظیر طراح فرانسوی Jean Royère الهام گرفته بود.

چراغ برنجی حلقه شکل از یک قاب ظریف تشکیل شده است که با یک لامپ کروی که با سطوح داخلی آن در تماس است تکمیل می شود.


آناستاسیاد طراحی صنعتی را در کالج سلطنتی هنر لندن خوانده است، او نور پردازی لندنی مبنا کارهایش را در ۲۰۰۷ رونمایی کرد اما از آن زمان تنها با تعداد کمی از شرکت های بزرگ طراحی نظیر فلوس کار کرده است.

اولین مبلمان تجاری او یک دست مبل دو نفره بود که سال گذشته در لندن با نام تجاری اس سی پی(SCP) در سالگرد سی سالگیش رو نمایی شد.


در همین سال در هفته طراحی میلان او اولین طرح هایش را برای شرکت امریکایی هرمان میلر (Herman Miller) ارائه میکند که در اطراف یک نقاشی با فضایی متاثر از فضای  ۱۹۱۵ تولید شده است.


اگر چه مجموعه کارهای آناستاسیاد با همان امضای زیبای مینیمالیستی اش باقی می ماند، اکثر این کارها در خبر "مجموعه دارهای میامی در جستجوی کارهای anarchic (هرج و مرج) بیشتر با طراحانی که در حال پرداختن به وقایع سیاسی پر سر و صدا هستند."نشان داده شده است.

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما