مطلب بلاگ : Alex Chinneck درخت کریسمی را داخل مکعب غول پیکری از یخ ساخت

توضیحاتی درباره Alex Chinneck درخت کریسمی را داخل مکعب غول پیکری از یخ ساخت

Alex Chinneck درخت کریسمی را داخل مکعب غول پیکری از یخ ساخت

عکاس Iwona Pinkowicz

به وسیله محمدامین


هنرمند انگلیسی الکس چینک (Alex Chinneck) اخیرا یک درخت کریسمس منجمد داخل مکعبی یخی در کینگز کراس (Kings Cross) لندن ساخت.

امروز از نصب این شی ۷ متری پرده برداری شد که در منطقه ای رنگارنگ بین دانشگاه و انبار غذا در سنت مارتین (Saint Martin) واقع شده است.

او برای ایجاد چنین قطعه ای یک درخت پنج متری را داخل یک بلوک دو تنی مکعب از صمغ که مانند یک مکعب یخ است قرار داد.


یک گودال در اطراف آن قرار دارد که اگر آن را ذوب کنیم ۲۵۰ کیلوگرم موم باقی خواهد ماند. در شب ۱۲۰۰ چراغ محوطه را روشن کردند.

چینک متخصص نصب و راه اندازه بنا هایی با نورپردازی خیالیست و هنرمند پشت پرده پروژه های house in Margate with a slumping brick facade و levitating building in Covent Garden's Piazza بود.

چینک می گوید؛ کینگز کراس (Kings Cross) به خاطر ساختار غیر پایستارش معروف است هر چی که ما در اینجا تولید کردیم برای ما منحصر به فرد است و میخواهیم کاری کنیم که مردم هم چنین حسی داشته باشند.


ما مشکلاتی داریم که فقط با کارهای فنی قابل حل است. من به موادی فکر میکردم که با فصل مربوطه انطباق داشته باشد. این تندیس نصب شده تا ژانویه ۲۰۱۷ پابرجا خواهد بود.

سایر جشن های طراحی در سراسر پایتخت در حال وقوع است درخت کریسمس وارونه از سقف یا نصب همه جانبه درخت کریسمس از جاناتان ایو (Jonathan Ive) و طراح صنعتی  مارک نیوسن (Marc Newson) از آن دست می باشند.

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما