مطلب بلاگ : طراحی یک مسیر نورانی متحرک و گردان توسط کریگ رابینز در میامی

توضیحاتی درباره طراحی یک مسیر نورانی متحرک و گردان توسط کریگ رابینز در میامی

طراحی یک مسیر نورانی متحرک و گردان توسط کریگ رابینز در میامی

به وسیله محمدامین

فیلیپ مالوئان (Philippe Malouin) یک ترن هوایی از نور برای Design District میامی  خریده است که در آن یک نور ال ای دی در سراسر مسیر می چرخد.
طراح لندنی کریگ رابینز (Craig Robins) استخدام شد تا طرحی نورانی  برای کریسمس نصب و راه اندازی کند.
پاسخ او نصب و راه اندازی ترن نوری با ال ای دی متحرک کروی ،که حول یک مسیر با ارتفاع ۵ متری در گردش است بود.


طراح می گوید:لامپ طراحی شده،عظمت شهری را به ترنی که از این سمت به ان سمت می رود تقلیل داده است،و با نوازش اهنگ از نقطه پایین،همزمان با حرکت بازدیکنندگان شروع به حرکت می نماید.
منطقه طراحی میامی زاییده افکار رابینز است که این منطقه بی اهیمت را به منطقه ای مختص مد،طراحی معماری و فضای غذاخوری تبدیل کرد.هر چند که در ورودی  منطقه،مغازه فروش پرچم امریکا و فروشگاه ساعت ایتالیایی پارانئی که به وسیله طراحی اسپاانیایی اورکوییلا طرح شده است ، قرار دارد.


منطقه شامل طرح های a retail building with a glass arcade by Sou Fujimoto, a dome by Buckminster Fuller and astore with a pleated concrete facade by Aranda\Lasch for Tom Ford است.
مالوئین از دانشگاه آکادمی طراحی آیندهوون فارغ التحصیل شده است و استودیویش را در سال ۲۰۰۹ پس از کار برای طراح بریتانیایی تام دیکسون تاسیس کرد.محدوده کاری پیشین او   installation of swings at a Milanese palazzo to a collection of geometric planters. بود.


او همچنین معمار و طراح داخلی دفتر پستی بود که که پروژه هایی مثل UK headquarters for Aesop and Dezeen's former offices in London را کامل کرد.


عکاس:رابین هیل


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما