مطلب بلاگ : مجموعه هتل روستایی در اسپانیا

توضیحاتی درباره مجموعه هتل روستایی در اسپانیا

مجموعه هتل روستایی در اسپانیا

به وسیله محمدامین

موقعیت: Ciudad Real، اسپانیا
شرکت:  Ideo arquitectura
نوع: میزبانی+ورزشی/ هتل
سال: ۲۰۱۶
ابعاد: بین ۰ تا ۱۰۰۰ فوت مربع
بودجه: ۰ تا ۱۰،۰۰۰ دلار\

عکاس: Imagen Subliminal


گردشگری نفتی در آینده نزدیک پیشرفت خواهد کرد. توسعه دهندگان این محل این را دانسته و لا مانچا (La Mancha) را راه اندازی کردند (جایی که میگل دِ سروانتس (Miguel de Cervantes) در آن دون کیشوت را الهام گرفته است)، مقری مختص نفت.


در این هتل که به وسله معمار سرجیو پرالتا (Sergio Peralta) طراحی شده، Ideo Arquitectura برخی کارهای طراحی داخلی را انجام داده است، از جمله: نور پردازی، ایجاد گشایش جدیدی در نما، در ها، محوطه های رخت شویی، پله ها آشپزخانه و ... . معمار، ویرجینیا دل بارکو (Virginia del Barco)، نیز اثاثیۀ کمکی را طراحی کرد مثل آینه، شیرهای آب آبشار پاسیو و سه مبل رنگی "ideo". همه اینها با دقت بسیار و هدفی انجام شده است که همه مهمانان محیط جدید و حس جدیدی را تجربه کنند. هر یک از اجزای ساخت به صورت مجموعه ای  تولید نشده (منحصر به فرد) می باشد. به عنوان مثال، تیر فلزی که بیش از 3 متر طول دارد به محوطه های شستشو تبدیل شدند. دو سینی سرازیری که آب را در سینک زیر جمع می کنند، نیز توسط شرکت طراحی شده است.

با توجه به اتمام طرح، ما یک سبز زیتونی را به عنوان رنگ اصلی طراحی داخلی در نظر گرفتیم. سایر اجزای بنا مثل دیوارها، کف ها، تخته سنگ های بتنی، و بسیاری از قطعات مبلمان به این رنگ آغشته شده که سبب می شود کل پروژه با طبیعت به گونه ای تلفیق شود. ما اندازه پنجره های باز را برای گرفتن نور لامانچا و تزریق آن به هر گوشه خانه بزرگ کردیم. به این ترتیب فضای خارجی و داخلی با هم تلفیق شده و تبدیل به فضای یکسان و با تعادل مناسب شدند. معمار ارشد مایته باریوس (Mayte Barrios) مسئولیت طراحی داخلی و مبلمان این پروژه را بر عهده گرفته است.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما