مطلب بلاگ : میز اتو و نحوه جاگذاری در فضای منزل

توضیحاتی درباره میز اتو و نحوه جاگذاری در فضای منزل

میز اتو و نحوه جاگذاری در فضای منزل

به وسیله آرزو بزرگی

معمولا شستن لباس با معضلی به نام اتو کردن نیز همراه می باشد. همانطور که اطلاع دارید این اتو کردن خود با بایدها و نبایدهایی همراه می باشد. برخی از افراد دوست دارند تا خود اتو کردن را در فضای منزل نیز انجام دهند اما برخی دیگر این کار را بیهوده می دانند و ترجیح می دهند تا شست و شو و حتی اتو کردن را به یک خشک شویی بسپارند و خود را از انجام این کار رها نمایند. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با راه کارهایی برای قرار دادن اتو نیز آشنا نماییم.یکی از راه حل های مناسب تعبیه کردن فضایی در خانه به نام کابینت است اما این فضا که با یک روکش کابینتی قرار دارد هیچ گاه با کاربرد یک کابینت همراه نیست ، شما در این شکاف می توانید از میز اتوی خود استفاده نمایید. به چنین ترتیبی میز اتو در این فضا قرار می گیرد و به راحتی در هر زمان با باز کردن درب کابینت می توانید از آن بهره مند شوید. نمونه ی چنین تکنیکی در گذشته در خانه های قدیمی نیز مورد استفاده قرار می گرفت.


یکی از راه حل های بعدی برای قرار دادن مخفیانه میز اتو در فضای منزل جایگاهی است که بین ماشین لباسشویی شما و کانتر بالایی قرار می گیرد شما می توانید میز اتوی خود را به صورت افقی در این جایگاه قرار دهید ، با ایجاد یک اهرم برای چرخشی بودن میز می توانید به راحتی به جابجا شدن آن هم بپردازید و برای این کار مشکلی نداشته باشید. تنها نیاز است که فاصله ی بین ماشین لباسشویی و کانتر بالا با فضای مناسبی همراه باشد تا در این صورت بتوانید از آن بهره مند شوید.


علاوه بر این مورد برخی از شرکت های طراحی لوازم خانگی کار را برای شما آسان نموده اند و در زمان طراحی ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در کنار یکدیگر یک میز اتو نیز در بین تعبیه خواهند کرد تا شما بتوانید از این فضا به خوبی بهره ببرید و کار اتو زدن را به راحتی انجام دهید. در رابطه با استفاده از میز اتو به این نکته توجه نمایید که حتما در کنار میز اتوی خود به وجود پریز برای وصل کردن اتو مجهز باشید زیرا در بسیاری از موارد به دلیل کوتاه بودن سیم اتو با محدودیت در استفاده مواجه خواهید شد.برخی از طراحان با سلیقه و بسیار کارآمد برای طراحی میز اتو مدلی را طراحی می کنند که در این مدل حالت تاشو به میز خواهند داد. این حالت موجب می شود تا شما در هر جایی از میز اتو به دلیل کم جا بودن بهره ببرید و در این رابطه با محدودیت در استفاده مواجه نخواهید بود. این میزهای تاشو در فضای اتاق و حتی آشپزخانه ی شا به راحتی جا می گیرند.دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما