مطلب بلاگ : تأثیرات چیدمان بر انرژی خانه

توضیحاتی درباره تأثیرات چیدمان بر انرژی خانه

تأثیرات چیدمان بر انرژی خانه

به وسیله آرزو بزرگی

معمولا این روزها به هر کسی که می رسید خبر از شکایت و نا امیدی و . . . دارد. این صحبت ها خود می تواند بر روی انگیزه فرد مقابل نیز مؤثر واقع شود. بنابراین باید از طریقی بتوان شرایطی را در نظر داشت که فرد بتواند در فضای خانه ی خود نیز به آرامش و امنیت و همان حس مثبت بودن نیز نزدیک شود. تأثیرات چیدمان می تواند یک راه مؤثر بر ایجاد انرژی مثبت در فضای خانه باشد. این حالت در کشورهای مختلف بسیار مورد استفاده قرار دارد و با واژه ای به نامه فنگ شویی نیز در تعادل خواهد بود.


در حقیقت زمانی که در فضای منزل شما انرژی مثبتی درجریان باشد خواه ناخواه این انرژی به تمامی اهالی منزل نیز منتقل خواهد شد. شما می توانید از جزئی ترین تا کلی ترین وسایل منزل خود را از این روش تغییر دهید. آنگاه متوجه خواهید شد که صبح ها زود بیدار شدن و سرحال بودن چه تأثیری بر روی میزان فعالیت روزانه شما ایفا خواهد کرد. شاد بودن و شاد زندگی کردن حتی می تواند موجب افزایش روزی در برخی از خانواده ها باشد ، زیرا در این شرایط میزان صمیمت و مشورت در بین آنها بیشتر خواهد بود.


از اولین راه های چیدمان برای برقراری انرژی در خانه وجود نظم در بین وسایل مورد استفاده خواهد بود. اینکه شما بدانید هر چیزی در کدام اتاق قرار دارد  یا فلان وسیله در چه جایی قرار داده شده خود می تواند بر روی میزان تمرکز شما مؤثر واقع شود. در حقیقت با چنین کاری شما می توانید به برقراری رابطه با محیط اطراف خود بپردازید. این نوعی تعامل انسان با اشیای بی جان خواهد بود که به فنگ شویی و افزایش میزان انرژی درونی خانه ها منجربه خواهد شد.


علاوه بر محیط خانه شما حتی می توانید در محیط کاری خود نیز از تأثیر انرژی استفاده نمایید. وسایل روی میز کار ، فایل ها ، برگه ها و . . . را در جایی که در دسترس شما باشد به خوبی قرار دهید ، علاوه بر آن سعی کنید تا حد امکان تا با همکاران خود به ایجاد محیطی گرم و صمیمی و پایدار بپردازید. به عنوان مثال صبحانه ای گروهی را با یکدیگر تشکیل دهید و از این کار لذت ببرید. هرچه صمیمت و شادی در فضا بیشتر باشد این فضا می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد و از نظر کیفیت زندگی و شرایط کار بسیار مساعد خواهد بود.

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما