مطلب بلاگ : 2 چیدمان متداول اتاق خواب به همراه چند ایده

توضیحاتی درباره 2 چیدمان متداول اتاق خواب به همراه چند ایده

2 چیدمان متداول اتاق خواب به همراه چند ایده

به وسیله Alireza

اتاق‌خواب شاید فضای اصلی در هر خانه‌ای باشد، حتی اگر زیاد کار کنید و تنها برای خوابیدن به خانه بروید، هر روز از اتاق‌خواب خود استفاده می‌کنید.​​ این جاییست که شما می توانید استراحت کنید، بخوابید، بخوانید، لذت ببرید، یا حتی اگر بخواهید چیزی بخورید و بنوشید. در این پست ما نگاهی به دو چیدمان محبوب و متداول اتاق خواب و مزایا و معایب هر دوی آنها می اندازیم. در ادامه با آرچی پلاس همراه شوید:


تخت خواب در مرکز اتاق

این یک چیدمان اتاق‌خواب کلاسیک و بی‌نقص است که معمولا در اتاق خواب هایی با فضای زیاد به کار می رود. اگر اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ باشد، معمولا یک فضا برای یک تخت بزرگ وجود دارد تا لذت ببرید، و تخت همیشه یک قطعه مرکزی در این فضاست. از پای تخت برای گذاشتن یک نیمکت با فضای ذخیره سازی، میز، کنسول یا یک میز بزرگ استفاده کنید که می‌تواند برای سرو کردن صبحانه و چای در بستر حرکت کند.​​ ​اگر هنوز فضایی برای پر کردن دارید، می توانید یک کنج و گوشه برای مطالعه و خواندن ایجاد کنید، یک دفتر خانگی کنج، یا حتی یک ناحیه نشستن کامل در کنار اجاق.یک اتاق خواب دنج و پیچیده با یک تخت که در کنار پنجره قرار گرفته است و با یک دیوار آجری اکسپوز (نمایان)


یک اتاق خواب رنگارنگ با ملافه ای به رنگ شاد، یک چراغ آویز حصیری و یک نیمکت با فضایی برای ذخیره سازی


یک فضای زیر شیروانی خنثی با یک تخت‌خواب در مرکز و میزهای کناری کوچک در دو طرف ​


یک اتاق‌خواب در سبک بوهو با یک تخت‌خواب چوبی، پارچه‌های رنگارنگ و مبلمان حصیری ​


یک اتاق خواب اسکاندیناوی کوچک و راحت با یک تخت خاکستری و تعدادی لامپ


یک اتاق خواب معاصر با یک تخت شناور، یک تاج (تخته) روشن در پشت تخت و یک آثار هنری بزرگ


یک اتاق خواب زیر شیروانی با یک تخت‌خواب در مرکز، یک طاقچه پنجره و یک صندلی ​


یک اتاق‌خواب کوچک و رنگارنگ با تختی در مرکز و صندلی راحتی در گوشه اتاق ​


تخت خواب در مجاورت دیوار

اگر چیدمان اتاق‌خواب شما به اندازه کافی بزرگ باشد تا یک تخت‌خواب مناسب داشته باشید ، چند ترفند وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا فضا را مدیریت کنید. ​اولین کاری که باید انجام دهید این است که تخت‌خواب را درمجاور دیوار در گوشه قرار دهید و تا جایی که ممکن است فضای آزاد داشته باشد . به جای یک کمد (یا دراور)، یک تخت‌خواب کوچک‌تر با فضای ذخیره سازی توکار را انتخاب کنید. کنج یا گوشه را باگالری دیواری یا آینه آراسته کنید. آینه ها به اتاق کمک می کند تا بزرگتر به نظر برسد، بنابراین در چند مورد سرمایه‌گذاری می کنید.


قرار دادن یک تخت در مجاورت و کنج دیوار نیز یک ایده عالی جهت ذخیره فضایی کم برای یک جا لباسی، کمد، میز، و یا یک صندلی مطالعه است. از این فضا استفاده کنید تا بتوانید چیزهای لازم را در آنجا جای دهید.

 . ​

یک اتاق صنعتی کوچک با یک تخت پالت مانند در گوشه و یک صندلی راحتی گرد با یک فرش


یک اتاق خواب با یک تاج (تخته بالای سر تخت) در گوشه، لمس های رنگارنگ و تعداد زیادی از آثار هنری


یک اتاق خواب اسکاندیناوی در رنگ سیاه و سفید، با آثار هنری مناسب در گوشه


یک اتاق کوچک و رنگارنگ با یک تخت نعنایی، با یک تاج در کنج و لمس های جسورانهیک فضای خواب مردانه مختصر با یک گالری دیواری و لمس های تیره در اینجا و آنجا


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما