مطلب بلاگ : تزیین سفره هفت سین و کمک گرفتن از تور پارچه ای

توضیحاتی درباره تزیین سفره هفت سین و کمک گرفتن از تور پارچه ای

تزیین سفره هفت سین و کمک گرفتن از تور پارچه ای

به وسیله آرزو بزرگی

تزیین کردن سفره هفت سین می تواند در ایام عید به یکی از پردردسرترین مشغله های ذهنی شما تبدیل شود. در حقیقت داشتن مشغله ذهنی خوب است اما به شرطی که بتوان از آن برای بهبود کیفیت زندگی خود استفاده کرد. معمولا تزیینات مربوط به سفره ی هفت سین نسبت به سال های قبل از حالت ساده خود خارج شده و امروزه به شیوه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های بسیار جذاب برای این مورد استفاده از تور خواهد بود.


تورها معمولا به حالت سفید دیده می شوند اما اگر سری به بازار بزنید قطعا تورهای رنگی بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد که می تواند با سلیقه ی شما نیز همراه باشد. تورها از شیوه های مختلفی تزین شده اند ، برخی از آنها به صورت فانتزی قرار دارند و برخی دیگر به روش های کلاسیک و نوستالژیکی طراحی خواهند شد. شما بر اساس سلیقه ای که دارید می توانید هریک از آنها را به عنوان الگویی ماندگار بر روی میز کار خود قرار دهید.


از تورها می توانید برای زیباسازی اطراف آینه ، زیباتر کردن تخم مرغ ها ، در قسمت زیرین کاسه های هفت سین ، اطراف سفره هفت سین و هرجای دیگر نیز استفاده کنید. یک سری از پارچه های توری هستند که شما می توانید حتی به عنوان یک پس زمینه زیبا از آنها استفاده نمایید. تورهای مورد نظر می توانند در هر طرحی و نقشی و حتی در هر رنگی موجود باشند. بنابراین بهتر است که از تضاد در رنگ ها استفاده کنید و در صورت سفید و مات بودن وسایل خود از تورهای با رنگ های مختلف یا رنگ های یکسان تیره کمک بگیرید.


شاید یکی از دغدغه های موجود برای شما سختی در تزیینات مربوط به تخم مرغ ها باشد. معمولا هزینه های بسیاری را برای آنها می پردازید و حتی با کثیف کاری ها و رنگ بازی های آن هم کنار می آیید ، اما در نهایت آن طرح دلخواه خود را در اختیار ندارید و این خود بدترین ناامیدی به شمار می رود.


علاوه بر سفره هفت سین و همچنین وسایل درونی آن می توانید برای زیباتر شدن فضای سفره ی هفت سین خود شمع هایی از جنس پهن و بزرگ را انتخاب کنید. اطراف این شمع ها را توسط پارچه های توری خود تزیین نمایید. در نهایت ستی بسیار زیبا از وسایل سفره هفت سین در اختیار خواهید داشت . سعی کنید تا گلدانی از گل زیبا را بر روی سفره ی خود قرار دهید و علاوه بر این موارد عیدی های هر فرد را نیز در جایی شیک و تزیین شده قرار دهید. این عیدی ها می تواند به صورت یک هدیه یا به صورت نقدی باشد.

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما