مطلب بلاگ : کمدهای دیواری و نظم دادن به فضای منزل

توضیحاتی درباره کمدهای دیواری و نظم دادن به فضای منزل

کمدهای دیواری و نظم دادن به فضای منزل

به وسیله آرزو بزرگی

معمولا استفاده از کمدهای دیواری یکی از ضروری ترین وسایل در هر منزلی می باشد که باید نسبت به آن توجه داشته باشید و همیشه در هر اتاقی جایی را برای آن در نظر بگیرید. برخی از موارد در برخی از خانه های نوساز جایی برای این وسیله در نظر گرفته شده است اما قرار دادن آن را برعهده صاحب خانه نهاده اند. در حقیقت شما می توانید با استفاده از طرح های موجود یکی از بهترین و زیباترین آنها را برای خود در نظر بگیرید.


وجود کمدهای دیواری می تواند از حضور وسایل موجود همانند لباس ها ، روسری ، شلوار ، پیراهن و . . . در فضای اتاق جلوگیری کنند. معمولا استفاده از چنین شرایطی به نفع یک فرد خواهد بود. زیرا به اتاق او نظم داده می شود و می داند که لباس های او نهایتا در چه جایی دسته بندی خواهند شد. حضور کشوها در این فضا الزامی است . زیرا برخی از وسایل شما کوچکتر از لباس ها هستند و قاطی شدن با آنها در زمان پیدا شدن به بزرگ ترین دردسر ختم خواهد شد. بنابراین برای وسایلی همانند جوراب ، کراوات و . . . از این کشوها استفاده کنید.


معمولا کمددیواری ها پس از نصب خود می توانند موجب کوچک تر دیده شدن فضای اتاق شما شوند. برای جلوگیری از این مشکل شما می توانید به راحتی فضای منزل خود را توسط کمد دیواری آینه دار پوشش دهید. در این حالت به جای حضور در فضایی دلگیر از یک اتاق ، هم به نور فضا و هم به بزرگی آن اضافه خواهید کرد. با حضور چنین آینه های بزرگی با یک تیر چند نشان زده اید و از خرید کردن آینه جلوگیری خواهید کرد.


اگر دوست دارید می توانید کمدهای خاصی را برای خود طراحی کنید. به عنوان مثال کمدهای طراحی شده شما می توانند فضایی داشته باشند که برای پوشیدن جوراب ها ، لباس ها یا کفش ها بر روی آن بنشینید. با این کار دیگر نیازی به حضور یک وسیله دیگر به نام صندلی نیست . صندلی های بلااستفاده خود جاگیر هستند و برای اتاق های کوچک نبود آنها بهتر از بودن آن ها خواهد بود.


اگر فضای اتاق شما کوچک است و دوست دارید که از کمدهای دیواری هم استفاده کنید و تختخواب هم در داخل این اتاق قرار دهید ، دیگر فضایی برای باز شدن درب های کمد دیواری خود نخواهید داشت. بهترین گزینه ای که می توانید از آن بهره ببرید استفاده از کمدهای دیواری است که معمولا این کمدها با دربهای ریلی طراحی شده باشند. این درب ها بر روی یک ریل قرار خواهند داشت و از این رو در یک فضای افقی باز و بسته می شوند.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما