مطلب بلاگ : تغییرات دقیقه نودی در دکوراسیون

توضیحاتی درباره تغییرات دقیقه نودی در دکوراسیون

تغییرات دقیقه نودی در دکوراسیون

به وسیله آرزو بزرگی

این روزها می توان به مهم ترین فعالیت ها یعنی خانه تکانی اشاره کرد البته همه ی افراد نیز این کار را انجام نمی دهند و معمولا برخی زودتر و برخی دیرتر انجام خواهند داد ، اما در حالت کلی افرادی که وقت کافی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل خود ندارند ، در انجام کارها سردرگم هستند و نمی دانند که از کجا شروع کنند و معمولا به کجا برسانند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با تغییراتی که می توان در مدت زمان کوتاه اما به صورت مؤثر از آن استفاده نمود را توضیح دهیم.


اگر انباری دارید که در آن از وسایل قدیمی نگهداری می کنید ، به آن سری بزنید و وسایلی که قابل استفاده هستند را جدا کنید. وسایل از مد افتاده به نوعی با حالت نوستالژیک خود فضایی متفاوت را به منزل شما می بخشند. پس نیازی نیست که حتما از وسایل جدید خریداری کنید بلکه همان وسایل با اندکی تغییر بهترین گزینه در دسترس شما خواهند بود.


گزینه بعدی استفاده از تغییراتی است که به راحتی در ظاهر وسایل ایجاد می شود. به وسایل موجود در منزل خود نگاهی کنید. معمولا وسایلی را انتخاب کنید که در آنها پارچه به کار رفته و این پارچه ها قابلیت تغییر دارند. بنابراین شما می توانید تنها با خرید کردن چند تکه از پارچه های جدید زیبایی را به فضای ظاهری خانه های خود منتقل نمایید. این وسایل می تواند از پارچه های کوسن ، روتختی ها ، روبالشی و حتی روی میزی ها نیز تشکیل شود.


برای ورود به هر منزلی معمولا قسمتی وجود دارد که از آن با نام پادری یاد می شود. بهتر است که شما این پادری را تغییر دهید . خرید یک پادری زیبا و جدید می تواند حس خوبی را در هنگام ورود به منزل شما ایجاد نماید. علاوه بر تغییرات در دکوراسیون منزل خود می توانید همواره از حضور گل ها در قسمت های ورودی منازل نیز کمک بگیرید. وجود گل طبیعی یا مصنوعی تفاوتی ندارد ، آنها که از اهمیت برخوردار است حضور این نقش خواهد بود.


برچسب هایی وجود دارد که با نقش های متفاوتی دیده می شوند. به عنوان مثال برچسب هایی مشکی با نقش گل می تواند بر روی قسمتی از دیوار منزل شما نقشی متفاوت را ایجاد کند و همه ی نگاه ها را به آن سو جلب نماید. شما می توانید از طرح های موجود در بازار استفاده نمایید یا آنکه طرح دلخواه خود را سفارش دهید. 

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما