مطلب بلاگ : نصب پوستر به عنوان تزیینی بی نظیر بر دیوارها

توضیحاتی درباره نصب پوستر به عنوان تزیینی بی نظیر بر دیوارها

نصب پوستر به عنوان تزیینی بی نظیر بر دیوارها

به وسیله آرزو بزرگی

یکی از جنبه های جذابیت خانه ها تعلق دارد به پوسترهایی که بر روی در و دیوارهای منزل خود نصب می کند. البته برای آنکه بتوانید زیبایی را به وجود آورید بهتر است تا این پوسترها بر روی دیوار نصب شوند و بر روی درب دنصب نشوند. برخی از پوسترها از قدیم در خانه شما وجود داشته اند و برخی دیگر نیز در زمانی نزدیک تر ، در هر صورت بهتر است تا خود را برای یک زیبایی بی نظیر آماده کنید و از آن لذت ببرید ، پس با ما همراه باشید.


جالب است بدانید که پوسترهای قدیمی تر به نوبه ی خود می توانند نقش مهم تری را ایفا کنند. زیرا نمونه ای از آنها تاکنون مشاهده نشده است و شاید در اطرافیان شما بسیار منحصر به فرد به نظر برسد. پس این پوسترها را دور نیاندازید و از آنها بهره لازم را ببرید. یکی از روش های زیباسازی پوسترهای قدیمی این است که آنها را همانند یک عکس قاب گرفته و بر روی دیوار نصب نمایید.  بر اساس نوع پوستری که نصب می کنید می توانید از قاب های متفاوتی نیز بهره مند شوید.


پوسترها را بر روی دیوار خود نصب کنید اما سعی کنید تا از این روش بیشتر استفاده کنید که رنگ های موجود در دکوراسیون منزل شما با آنها ست شوند. مثلا بیشترین رنگی که در پوستر قرار دارد را با رنگ کوسن خود یکسان در نظر بگیرید. از راه های دیگری که می توانید زیباسازی پوسترها را انجام دهید توجه به این نکته می باشد که شما تا چه اندازه توانایی دارید که از پوسترها به نوعی دیگر بهره ببرید. یکی از راه ها آویزان کردن پوسترها بر روی دیوار می باشد. مثلا شما می توانید با کمک یک ابزار قلاب مانند پوسترها را سوراخ نموده و از جایی آویزان نمایید. برای آنکه پوسترهای شما به راحتی نیز قرار گیرند بهتر است تا قاب بگیرید. در غیر این صورت امکان تا خوردن گوشه های آن وجود دارد.


 از زمینه های دیگر برای آنکه بتوانید پوسترها را بر روی دیوار خود نصب کنید توجه به این موضوع می باشد که پوسترها را باید به روشی نصب کنید تا به صورت گروهی دیده شوند. برای مثال می توان نصب کردن پوسترهایی را در کنار هم در سالن پذیرایی از نمونه های آن دانست.   علاوه بر آن شما می توانید به طریق دیگر مثل استفاده از گیره های مخصوص آویز کردن وسایل نیز بهره ببرید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما