مطلب بلاگ : چیدمان در ویترین ها و بوفه ها

توضیحاتی درباره چیدمان در ویترین ها و بوفه ها

چیدمان در ویترین ها و بوفه ها

به وسیله آرزو بزرگی

  در هر خانه ای که امروز در آن پا می گذارید معمولا دیدنی های بسیاری در آن وجود دارد که نیازمند توجه بیشتری از سوی ما می باشد. دقت و نظم در هر شرایطی حرف اول را می زند. به عنوان مثال می توان به ویترین ها یا بوفه ها اشاره نمود. بوفه ها یا ویترین ها ظرف ها و وسایل تزیینی بسیاری را در خود نگه می دارند. این ظروف همواره باید به گونه ای قرار گیرند تا در نهایت حالتی منحصر به فردر را ایجاد کنند.


پیش از هر کاری نیاز است تا همه ی طبقه های مربوط به ویترین خود را به صورت کامل تزیین نمایید. پس از اینکه تمیزکاری را انجام دادید حالا نوبت به آن می رسد که این ظروف را در این طبقات بچینید. هرچه ظرف شما سنگین تر باشد باید شما این ظرف ها در طبقه هایی بچینید که پایین تر از طبقات بالاتر باشند تا بتوانند به چنین طریقی سنگین بار را حفظ کنند. پس از آن در طبقه های بالاتر بهتر است تا ظروف کمی سنگین و در طبقه اول هم از ظروفی استفاده نمایید که سبک هستند.


اگر ظروف شما کوچک هستند بهتر است تا در طبقه های بالای ویترین باشند و در صورتی که ظروف شما بزرگ می باشند باید در طبقه های پایین تر قرار گیرند. بر اساس شفافیت هم بهتر است تا ظروف شفاف در بالادست و ظروف غیر شفاف در طبقه پایین تر حضور داشته باشند.  


اگر در داخل ویترین خود قصد دارید تا از ظروف مورد استفاده قرار دهید ، بهتر است که این ظروف به گونه ای چیده شوند تا راحت تر در دسترس شما قرار گیرند. معمولا یکی از بهترین راه حل ها قرار دادن ظرف های بزرگ تر در پایین و قرار دادن ظروف کوچک تر در بالادست می باشد. برای اینکه بالای بشقاب ها خالی نباشند می توانید از فنجان هایی نیز بر روی آن استفاده کنید . ترجیح می دهیم تا از یک فنجان استفاده نمایید.


یکی از جنبه هایی که می تواند زیبایی مضاعفی را برای شما پدید آورد استفاده از نورپردازی هایی در داخل ویترین ها می باشد. نورپردازید بهتر است به گونه ای باشد که بیشترین درخشش بر روی ظروفی باشد که از کریستال ساخته شده است.  ظروفی که شما نیز از آن بهره می برید بهتر است تا از اصل تقارن پیروی نمایند. این تقارن نظم خاصی را به محیط می بخشد که وصف ناپذیر است.

دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما