مطلب بلاگ : ساعت دیواری مدرن از جنسی متفاوت

توضیحاتی درباره ساعت دیواری مدرن از جنسی متفاوت

ساعت دیواری مدرن از جنسی متفاوت

به وسیله آرزو بزرگی

ساعت های دیواری در گذشته تنها در یک سری از ابعاد خاص وجود داشتند ، البته در همان زمان هم به این موضوع اهمیت داده می شد که برخی از انواع آن به زیبایی نیز توجه خاص تری صورت پذیرد. به همین دلیل نمونه هایی از ساعت های دیواری وجود دارند که به صورت سلطنتی نیز دیده می شوند و از همان زمان تاکنون نیز وجود داشته اند. نمونه ی این موارد را تنها در برخی از خانه های اعیانی مشاهده می نمودید اما امروزه در هر خانه ای مشابه آنها وجود دارد ، البته جنس برخی از آنها به گونه ای متفاوت تر می باشد.


ساعت ها در اکثر موارد از جنس چوبی نیز هستند ، بنابراین زیبایی و درخشندگی و حفاظت از آنها باید به نحو مطلوبی انجام شود در غیر این صورت امکان دارد که پس از مدت زمان اندکی بر اثر تغییرات شرایط آب نیز دچار تغییر شکل شوند. مهم تر از آنکه شما بتوانید ساعتی را خریداری کنید این است که شما آن ساعت را در کجای دیوار سالن پذیرایی یا اتاق خواب یا آشپزخانه ی خود نصب خواهید کرد.


ساعت دیواری در عین حال که می تواند عنصری نظم دهنده داشته باشد به همان اندازه هم می تواند موجب تغییرات بی نظمی در یک فضا شود ، بنابراین چه خوب است که شما پیش از هر کاری یا خرید مربوط به این ساعت دیواری سعی کنید تا ابعاد منزل خود را داشته باشید و رنگ ساعت دیواری خود را با رنگ وسایلی که در درون منزل شما قرار دارند ست کنید. همچنین علاوه بر آن نیاز است تا اگر جنس مبلمان شما از چوب است ، این جنس را در ساعت دیواری خود نیز به کار ببرید. تناسب موجود بین اجزا بسیار لذت بخش خواهد بود.


امروزه ساعت دیواری هایی وجود دارد که کاملا تغییر اندازه داده میشوند. این ساعت های دیواری معمولا از اعداد تشکیل شده اند که حول یک محو دایره ای چرخش دارند. بر اساس محیط منزل خود می توانید این اندازه ها را بزرگ تر یا کوچک تر در نظر داشته باشید. همچنین عقربه هایی که برای آنها وجود دارد هم به همان ادازه بزرگتر یا کوچکتر خواهند شد. پس می توانید در هر مکانی و با هر ابعادی همانند یک تابلویی که بر روی دیوار قرار دارد از آن بهره ببرید و با یک تیر دو نشان بزنید. از مکان های مناسب برای نصب آنها می توان به بالای مبل یا بالای شومینه اشاره کرد. در حقیقت در دید بودن مهمترین ویژگی برای نصب آنها خواهد بود.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما