مطلب بلاگ : تغییراتی نظم دهنده در سرویس بهداشتی

توضیحاتی درباره تغییراتی نظم دهنده در سرویس بهداشتی

تغییراتی نظم دهنده در سرویس بهداشتی

به وسیله آرزو بزرگی

همیشه به دلیل کوچک بودن فضایی که برای حمام و دستشویی نیز در نظر گرفته می شود با مشکلاتی همراه هستیم ، این توصیه بسیار مهم است که ما چگونه این فضا را بخه نحو مطلوبی استفاده کنیم تا کوچکترین وسیله ای نیز از دسترس ما خارج نگردد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با وسایلی آشنا کنیم که از کوچک ترین فضا در فضای خانه نیز کمک می گیرند تا بتوانند تمامی وسایل مورد استفاده را جای دهند.


یکی از فضاهایی که شاید بلااستفاده ترین فضا باید استفاده از قسمت زیر روشویی می باشد. در روشویی های جدید و مدرن معمولا درب ها و فضایی از قبل برای آن تعبیه شده است اما در روشویی های قبلی این فضا نبود و کاملا قسمت زیر روشویی خالی می ماند. از این رو باید در نظر داشته باشید که این فضا را می توانید با قفسه بندی به فضایی مورد استفاده برای قرار دادن انواع وسایل مثل اتوی مو ، شامپو . . .  مورد استفاده خود قرار دهید. علاوه بر آن این امکان برای شما وجود دارد که از فضای درونی با اتصال میخ یا قلاب به آویزان کردن وسایل هم بپردازید.


استفاده از قفسه بندی ها یا پارتیشن های مخصوص این کار می تواند کمک زیادی به شما کند ، زیرا در این شرایط از یک فضا به چند منظور بهره خواهید برد. مثلا برخی از پارتیشن ها از جنس چوب هستند و برخی دیگر از جنس های متنوع دیگر که در هر صورت گزینه ی مناسب برای شما خواهند بود. سعی کنید تا قفسه هایی را انتخاب کنید که بتوانند فضایی کافی را برای شما به وجود آورند.


 یکی از موارد دیگر که می توانید از آن استفاده نمایید ، بهره بردن از فضای پشت درب های سرویس های بهداشتی شما خواهد بود. یک سری از آویزها مخصوص پشت درب می باشند که با قرار دادن آنها می توانید وسایل خود را در درون آنها قرار دهید. همچنین نظم دهنده هایی از نوع فلزی هم وجود دارد که به گوشه ای از دیوار متصل می شوند . این موقعیت برای قرار دادن صابون ، مایع دستشویی ، گل و دیگر وسایل مناسب هستند.


اگر فضایی که سرویس بهداشتی شما در آن قرار دارد بسیار کوچک است یکی از راه ها استفاده از رنگ آمیزی متناسب با آن فضا خواهد بود. در حقیقت شما می توانید با هزینه ای بسیار کم فضای مربوط به سرویس بهداشتی خود را با رنگ آمیزی روشن نیز بزرگ تر نشان دهید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما