مطلب بلاگ : چیدمان دفتری که از حقوق دفاع می کند!

توضیحاتی درباره چیدمان دفتری که از حقوق دفاع می کند!

چیدمان دفتری که از حقوق دفاع می کند!

به وسیله آرزو بزرگی

  منظور ما از این دفاتر در حقیقت دفتر وکالتی می باشد که یک وکیل در آن به سر می برد. پرونده های مختلفی دارد که باید آنها را بررسی کند . یک سری از پرونده ها آنچنان ذهن او را درگیر می کنند که شاید متوجه گذر زمان هم نشود. بنابراین کاری که یک وکیل انجام می دهد کار بسیار سختی خواهد بود که همواره هر فردی از پس آن برنخواهد آمد. نیازمند روحیه ی مبارزه کننده دارد که باید از پس چالش های داخل این کار نیز برآید.


افرادی که در دفتر وکالت به سر می برند هریک به نحوی استرس هایی را تجربه می کنند که شاید مثال زدن آنها درک درستی را به وجود نیاورد و تنها قرار گرفتن در آن موقعیت می توان تصور ما را به واقعیت نیز تبدیل کند. بنابراین بهتر است تا پیش بروید و برای تغییر دادن خوب و با انگیزه دکوراسیون دفتر خود اقدام نمایید. دکوراسیون دفتر وکالت شما باید به نحوی تغییر شکل یابد تا بتواند از این میزان استرس نیز بکاهد.


یکی از روش هایی که می تواند آرامش را با خود به وجود آورد سبکی است که شما در آن از ساده بودن حمایت می کنید. یعنی از دکوراسیونی پیروی خواهید کرد که این دکوراسیون هیچ عنصر تشریفاتی را در خود راه نمی دهد. تعداد آن ایده آل است ، نظم در آن وجود دارد و از شلوغ بودن فضا می کاهد. رنگ دیواری که انتخاب خواهید کرد رنگی روشن می باشد. اگر رنگ روشن را برای دیواری انتخاب کنید که به صورت دیوار طولانی در مقابل شما وجود داشته باشد بر تأثیر آن می افزاید.


 برای مشاوره دادن در دفتر واکالت هرچه فضا کوچک تر باشد استرس بیشتری را برای موکل شما به وجود خواهد آورد ، بنابراین در انتخاب جا و مکان دقت کنید و مواردی را انتخاب نمایید که در آن فضا برای صحبت کردن بسیار وسیع تر باشد. اما در عین حال همان حریمی که هر شخصی به آن نیاز دارد تا وقایع را تعریف کند هم در چنین فضایی به خوبی حفظ شود.


یکی از ایده ها برای آنکه بتوان فضای کوچک را بزرگ تر جلوه دارد استفاده از شیشه ها و جداکننده هایی می باشد که به صورت شیشه ای نیز تعبیه شده اند. در این صورت دیگر با دیوار محدودیتی را ایجاد نخواهید کرد . علاوه بر اینکه فضای شما بزرگ تر نشان داده می شود ، می توانید از ارتباط بهتر بین همکاران هم نهایت لذت را ببرید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما