مطلب بلاگ : کمبود فضای سالن پذیرایی و معضل دکوراسیون

توضیحاتی درباره کمبود فضای سالن پذیرایی و معضل دکوراسیون

کمبود فضای سالن پذیرایی و معضل دکوراسیون

به وسیله آرزو بزرگی

یکی از مشکلات موجودر برای آنکه بتوانید چیدمان صحیحی را در منزل خود داشته باشید ارتباط نزدیکی دارد با این که ابعاد فضای مورد نظر شما به چه اندازه ای باشد و در اغلب موارد خانه هایی که مشاهده می کنید سالن پذیرایی مربعی شکلی نیز در خود دارند. این سالن پذیرایی با این ابعاد می تواند بسیار کمک کننده باشد ، زیرا هر تغییری که در آن انجام دهید بسیار راحت تر از تصور شما خواهد بود. اما یکی از معضلات به سالن های پذیرایی اختصاص دارد که از نظر ابعاد کمی متفاوت بوده و به نوعی مستطیلی شکل می باشد.


نوع چیدمان در چنین فضایی کمی متفاوت تر از سایر فضاها خواهد بود ، بنابراین نیاز دارید تا کمی متفاوت تر از قبل عمل کنید و انعطاف بیشتری داشته باشید. در مواردی که ابعاد موجود در منزل شما از نوع مستطیلی باشد مشکل چند برابر می شود ، زیرا شما نمی توانید در فضایی که عرض آن بسیار کمتر از آنچه می خواهید دیده می شود مانور خوبی داشته باشید ، بنابراین محدودیت در چیدمان بسیار مشکل خواهد بود. برای آنکه چیدمان منزل خود را تغییر دهید باید کمی صبور باشید.


مبلمان ها و چیدمانی که برای آنها در نظر دارید مهم ترین اصل در این شرایط می باشند. بهترین راه حل برای شما چیدن مبلمان به صورت ال می باشد. این وضعیت هم می تواند فضا را پر کند و هم می تواند شرایط مناسبی را برای رفت و آمدهای شما به وجود آورد. یکی از مشکلات دیگر زیاد بودن وسایل در چنین فضایی می باشد که باید به نوعی آنها را مخفی نمایید. یکی از بهترین راه حل ها طراحی کمدهای دیواری می باشد که معمولا این کمدها در داخل فضای منزل شما مشاهده نمی شوند. به نوعی این کمدها در فضای داخلی دیوارها وجود دارند و از بیرون فضایی را به خود اختصاص نمی دهند. حتی برخی از آنها درب هایی دارند که در همان راستای دیوار نیز قرار خواهد داشت و هیچ فضایی را اشغال نخواهد کرد.


 معمولا وجود آینه ها در هر خانه ای یکی ازمهم ترین عناصر تزیینی می باشد. بهتر است تا در شرایط موجود برای آنکه بتوانید از شلوغ شدن اطراف خود جلوگیری کنید ، کمد هایی را تعبیه کنید که آینه ها بر روی درب های آنها نصب شده باشد. در این صورت ا یک درب به دو منظور استفاده خواهید کرد که تا اندازه ی زیادی در وقت و هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.  


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما