مطلب بلاگ : مزایای استفاده از رانر یا موکت های راهرو

توضیحاتی درباره مزایای استفاده از رانر یا موکت های راهرو

مزایای استفاده از رانر یا موکت های راهرو

به وسیله آرزو بزرگی

یک سری از پوشش ها در منازل وجود دارند که معمولا شکل خاصی به خود می بینند ، این پوشش ها را می توان به موکت ها یا فرش هایی که در راهروها وجود دارند نسبت داد ، زیرا این پوشش ها به شکل های خاصی طراحی می شوند ، شکلی که بسیار متفاوت خواهد بود . طراحی چنین فضایی می تواند برای شما گران قیمت باشد اما اگر بتوانید که تنها از یک سری موکت های مخصوص نیز استفاده کنید این هزینه ها به نصف کاهش خواهد یافت.


رانر نام موکتی است که معمولا در راهروها قرار می گیرد و مخصوص همین فضا نیز طراحی شده است. اگر دوست دارید تا از فضایی که در زیر پای شما وجود دارد به دلیل رفت و آمدهای بسیار محافظتی نیز به عمل آید بهتر است تا از موکت ها بهره ببرید. موکت ها به نوعی تمیزی آن محل را آسان تر می کنند و شیک بودن را به فضای منزل شما می بخشند.
 ورودی منازل رفت و آمد بسیاری دارند بنابراین تعداد پاهای زیادی بر روی این فضا نیز وجود خواهد داشت ، پس بهتر است که از وسایلی استفاده کنید که مقاومت خوبی داشته باشند. هرچه مقاومت فرش یا موکتی که از آن استفاده می کنید بالاتر باشد شما می توانید از این وسایل برای مدت زمان بیشتری بهره ببرید که خود نوعی ذخیره زمان به حساب می آید.


متأسفانه راهروها در زمره ی فضاهای قرار دارند که معمولا توانایی زیادی برای زیباسازی آنها ندارید ، بنابراین با احتساب چنین محدودیتی شما تنها باید از یک سری عناصر برای تزیین کردن استفاده کنید که یکی از مهم ترین آنها کف فضایی است که از آن بهره می برید. موکت راهرو به  شما این کمک را می کند که مسیر ورودی خود را به نوعی تعیین نمایید تا فردی که مسیر را نمی داند به سرعت از آن اطلاع پیدا کند.


یکی از مهم ترین مزایایی که در موکت راهرو نیز وجود دارد جلوگیری از ایجاد صداهای متفاوت خواهد بود. معمولا این مسیر پر ترافیک صداهای زیادی را با خود به وجود می آورد که شما می توانید بدین وسیله نیز از آن جلوگیری به عمل آورید و میزان صدا را به شدت کاهش دهید. موکت هیی که در راهروها قرار می دهید یا همان رانرها می توانند رنگ و شکلی متفاوت را در فضای ورودی منزل شما ایجاد کنند ، بنابراین دیگر نیازی نیست تا هزینه های بسیاری را برای زیباسازی دیوار و . . . انجام دهید ، با همین یک تغییر به هدف خود خواهید رسید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما