مطلب بلاگ : چگونه فضایی کوچک را به بزرگ تبدیل کرد؟

توضیحاتی درباره چگونه فضایی کوچک را به بزرگ تبدیل کرد؟

چگونه فضایی کوچک را به بزرگ تبدیل کرد؟

به وسیله آرزو بزرگی

یکی از مشکلات امروزه وجود آپارتمان هایی می باشد که معمولا مساحت مربوط به آنها به نسبت سایر فضاها بسیار کمتر است. چگونه می توان در چنین فضاهایی تغییراتی مثبت را اعمال نمود تا با استفاده از آنها بتوان به آنچه که هدف ماست دسترسی پیدا کرد.برای این کار باید از تجربیاتی که در این زمینه وجود دارد نیز استفاده نمود ، افرادی که توانسته اند با وجود مشکلات موجود به زیباسازی حتی فضایی بسیار کوچک هم بپردازند نوعی خلاق به حساب می آید که باید از آنها تغییر به عمل آید.


سوییت هایی که امروزه در حال ساخت هستند معمولا در یک اندازه کوچکی طراحی می شوند ، بنابراین نباید انتظار داشت که این رقم به بیشتر از بیست متر تجاوز کند ، فردی که به صورت تک نفری قصد دارد تا در این مکان زندگی کند باید تمامی شرایط را بررسی کند و در نهایت با هزینه ای بسیار کم تغییر دکوراسیون خود را به ثمر بنشاند.در اولین مرحله تغییر دکوراسیون خانه های کوچک به سراغ فضایی بروید که بیشتر در چشم قرار دارد این فضا می تواند همان آشپزخانه باشد. در آشپزخانه سعی کنید که اگر کمد اضافی یا دیوار غیر قابل استفاده ای وجود دارد به سرعت آن را از بین ببرید. سعی کنید تا در این فضای کوچک از رنگی استفاده کنید که می تواند بزرگی را به وجود آورد ، معمولا رنگ های سفید نوعی از این رنگ ها به شمار می روند که می توانند فضای مورد نظر شما را کمی بزرگ تر از آنچه که دوست دارید نمایش دهند.


ابعاد منزل خود را به صورت ریز به ریز تهیه کنید ، زیرا شما امکان تغییر دادن سایز وسایل بخصوص مبلمان خود را ندارید بنابراین باید تاطبق کاملی با این فضای شما داشته باشد.  حتی شما می توانید برای زیباسزی کف منزل خود از پارکت ها نیز بهره ببرید. برای آنکه بتوانید از جاگیر شدن وسایل نیز جلوگیری کنید بهتر است که از کمدهای دیواری استفاده ننمایید ، برای این کار استفاده از شلف های دیواری می تواند بهترین راه حل باشد.


عنصر نور را از قلم نیاندازید . وجود نور کافی در فضایی که در آن قرار دارید بسیار مهم است و می تواند در بزرگتر نمایش دادن نیز کمک زیادی کند.  حمام و دستشویی خود را به همین روش طراحی کنید یعنی از قرار دادن هر نوع وسیله اضافی خودداری کنید و همه ی آنها را در گوشه ای از دیوار جاسازی کنید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما