مطلب بلاگ : اهمیت وجود قفسه بندی در منازل جدید

توضیحاتی درباره اهمیت وجود قفسه بندی در منازل جدید

اهمیت وجود قفسه بندی در منازل جدید

به وسیله آرزو بزرگی

وجود قفسه بندی در منازل می تواند به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد فضایی مناسب نیز به شمار رود. زمانی که شما قفسه هایی را ایجاد می کنید مطمئن هستید که این قفسه ها در جایی درست به کار گرفته می شوند ، نظمی که پس از نصب آنها ایجاد می شود با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نخواهد بود. در هر خانه ای که در آن پای می گذارید شاید قفسه بندی های بزرگی را مشاهده نکرده باشید اما قطعا به این موضوع پی برده اید که حداقل از یک یا دو مورد  آنها استفاده می شود.


شلف ها یا قفسه بندی هایی که بر روی دیوار انجام می شود به شکل های متنوعی دیده می شود. اما مهم تر از آن ابعادی است که باید در نظر گرفته شود. برخی از آنها در ابعاد بسیار بزرگ طراحی می شود. به عنوان مثال می توان وجود قفسه بندی هایی را در یک دیوار بزرگ نمونه ای از آن دانست ، اما بر روی سایر دیوارها قفسه بندی های دیگری را مشاهده نخواهید کرد. چنین راه حلی در خانه هایی کاربرد دارد که معمولا در این خانه ها آشپزخانه از فضای کافی برخوردار نیست و شما مجبور هستید تا وسایل مربوط به آشپزخانه خود را در جای دیگری قرار دهید. در صورتی که از قفسه بندی های کوچک استفاده شود این امکان وجود دارد که این نوع از قفسه بندی ها  در تعداد بیشتری وجود داشته باشند.


همانطور که اطلاع دارید امروزه دیگر این امکان وجود ندارد که شما بتوانید آنچه که به آن نیاز دارید را در کمدهای خود جای دهید ، زیرا به دلیل کمبود فضا استفاده از وسایل اضافی تر و جاگیرتر کاهش داده شده است ، بنابراین آنچه که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد توجه به نکته ی بسیار مهمی است که از آن در غالب نظم دهنده ها یاد می شود. این قفسه یا شلف ها معمولا بر روی دیوارها نیز وجود دارند و بنابراین جاگذاری در داخل جای به نسبت کمتری را از بیرون بودن آن می گیرد.


برای بهتر شدن دید شما برای داخل قفسه بندی های موجود می توانید از یک راه حل دیگر نیز بهره ببرید ، این راه حل استفاده از گزینه ی نورپردازی خواهد بود. هر چه تعداد لامپ های کوچک در داخل این فضا به کار گرفته شود و یک نور مخفی نیز وجود داشته باشید منظره ای که از دور مشاهده می کنید بسیار زیباتر خواهد بود. حتی تغییر دادن فاصله ای که بین طبقات مشاهده می شود هم می تواند در زیباسازی کار شما تأثیرگذار باشد.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما