مطلب بلاگ : سه نکته ضروری در دکوراسیون اتاق نوزادان

توضیحاتی درباره سه نکته ضروری در دکوراسیون اتاق نوزادان

سه نکته ضروری در دکوراسیون اتاق نوزادان

به وسیله آرزو بزرگی

به دنیا آمدن یک فرزند اتفاقی است که برای چند بار در طول زندگی خود آن را تجربه خواهید کرد. هر بار که بارداری را با وجود خود لمس می کنید و جنینی را رشد می دهید به این موضوع فکر کنید که او می تواند نشان دهنده ی شخصیت شما و همسرتان باشد ، بنابراین از نظر مسائل تربیتی باید توجه ویژه ای داشته باشید. برای آنکه خوشحالی و شادی ناشی از به دنیا آمدن یک فرزند را احساس کنید بهتر است تا سری به سیسمونی های نوزاد بزنید ، این شادی در این مکان موج می زند. دکوراسیون مربوط به اتاق یک نوزاد بسیار اهمیت دارد بنابراین باید نکاتی را در این زمینه فرا بگیریم.


دکوراسیون مربوط به اتاق یک نوزاد  جزئیات فراوانی دارد که نیاز است تا با تمام وجود خود آنها را درک کنید. در ابتدا از کف شروع کنید. نوزاد شما روزی بزرگ می شود و چهار دست و پا راه می رود ، بنابراین دکوراسیون کف اتاق باید از نوع خوبی باشد تا آسیب به او وارد نکند. پارکت کردن کف ایده خوبی می باشد ، همچنین قرار دادن یک فرش بهتر از نبود آن است. برخی از مادرها حساسیت بیشتری دارند ، آنها می توانند تمامی فضای اتاق خود را از موکت های ضد حساسیت پوشش دهند. معمولا موکت های معمولی عاملی برای انتقال بیماری های آلرژیکی هستند.  


استفاده از رنگ های معمولی و رنگ هایی که معمولا همه ی اتاق های نوزادن از آنها تزیین شده حس و حال خاصی را به شما نمی بخشد. بنابراین آنچه که باید به آن توجه داشته باشید متنوع بودن از سایر رنگ ها است. به عنوان مثال شما می توانید از رنگی مثل زرد یا لیمویی ، رنگ سبز و حتی از رنگ روشن سفید برای رنگ آمیزی اتاق نوزاد خود بهره ببرید. هرچه رنگ شما روشن تر باشد با روحیه ی پاک و لطیف یک نوزاد نیز سازگاری بیشتری دارد.


به نورپردازی اتاق نوزاد خود نیز بیشتر توجه کنید ، فرض کنید که نوزاد شما قصد دارد تا در طول شب بیدار شود و عده های شیر خود را صرف کند ، معمولا در اتاقی که تاریک باشد امکان چنین کاری وجود ندارد ، از طرفی دیگر اگر قصد داشته باشید که چراغ اتاق را روشن کنید نوزاد نیمه خواب خود را از خواب بیدار خواهید کرد زیرا نوزادان به نور زیاد حساس هستند ، بنابراین وجود نورهای مخفی برای روشن ماندن فضای اتاق نوزاد بهتر است ، زیرا این نورها در زمان خواب و بیداری نوزاد روشن می ماند و از ترسیدن او در فضای تاریک هم جلوگیری خواهد کرد.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما