مطلب بلاگ : استندهای گل از نوع معلق در آشپزخانه های کوچک

توضیحاتی درباره استندهای گل از نوع معلق در آشپزخانه های کوچک

استندهای گل از نوع معلق در آشپزخانه های کوچک

به وسیله آرزو بزرگی

اگر شما در زمره ی افرادی قرار دارید که نگه داشتن گل ها و گیاهان را بسیار دوست دارید اما نمی دانید که چگونه باید از آنها نگهداری کنید بهتر است تا با ما همراه شوید و نکاتی که در این مطلب بازگو می شود را عملی کنید. یکی از راه حل های بسیار جذاب برای نگه داشتن گل ها و گیاهان تغییر دادن دکوراسیونی است که با آنها مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال شما می توانید از یک سری استند ها برای این کار بهره ببرید.  


استندها معمولا بر روی زمین قرار دارند و همانند یک نردبان از پله هایی تشکیل شده اند که می توانید بر روی آنها گلدان هایی را بچینید. اما در مقابل ما قصد داریم از استندهایی برای شما صحبت کنیم که در فضایی بین زمین و آسمان به صورت معلق قرار می گیرند. این معلق ماندن می تواند جذابیت بیشتری را نسبت به سایر انواع استندها داشته باشد. اگر خانم ها در فضایی قرار گیرند که با روحیه ی آنها سازگاری بیشتری داشته باشد بر روی روحیه ی آنها هم قطعا تأثیر زیادی برجای خواهد گذاشت.


برای ساختن استندهای گل که به صورت معلق در هوا قرار می گیرند کافی است تا پله ی ابتدایی و انتهایی را توسط طناب هایی با قطر متوسط به یکدیگر با فاصله ی مناسب متصل نمایید ، سپس سر این طناب را را توسط قلابی محکم کنید تا در زمان اتصال به پایه ای از نوع همان قلاب سقوط نکند. شما می توانید استندهای گل معلق خود را در هر جایی از آشپزخانه قرار دهید . معمولا قرار گرفتن در گوشه ای از آشپزخانه می تواند بهترین مکان باشد. شما می توانید هر استند گلی که دوست دارید را با این روش برای خود درست کنید. البته اینکه مکان این استند در کجا باشد می تواند بر روی زیبایی بیشتر آن تأیر بگذارد ، معمولا استندهایی که در پذیرایی قرار می گیرند کاملا متفاوت خواهند بود. اما در خصوص استندهای معلق در صورتی که حتی آشپزخانه ای کوچک نیز داشته باشید می توانید از این استندها کمک بگیرید. زیرا آنها فضایی را بر روی زمین اشغال نمی کنند. برای شلوغ نشدن قرار دادن سه گلدان یا گیاه بر روی هر پایه ایده مناسبی خواهد بود.نیازی نیست که استندهای شما حتما از نوع چوب باشند ، حتی استفاده از شیشه هم می تواند به عنوان ایده ای جالب نیز مد ظر قرار داشته باشد. برخی از افراد معتقد هستند برای آنکه گل ها از رشد خوبی برخوردار شوند بهتر است که آنها را در کنار شیشه پنجره ی آشپزخانه خود قرار دهید.


دیدگاه ها
پدید آورنده

مخفی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید. پسورد جدید به ایمیل شما ارسال می شود

بازگشت به بخش قبل

بستن
شروع بخش های دیگر آرچی پلاس ارتباط با ما